Bildegalleri
HPI RS4 sport 3 flux m/masse deler RTR
Beskrivelse av varen
Pent brukt HPI RS4 Sport 3 Flux Ford GT Heritage RTR , som funker veldig bra, alt som du trenger for å kjøre følger med !!
Ikke sammenlign denne modellen med vanlig RS4 sport 3, da denne har topphastighet på opp mot 113km/t . Altså motor og ESC er av FLUX MMH-4000 KV børsteløs motor, FLUX EMH-3S vanntett fartsregulator
Derfor denne koster ny 4395 på elefun
KAN SELGE BILEN UTEN EKSTRA DELENE OGSÅ:)
Den har selvsagt bruksmerker da den er brukt, selges som den er uten form for garanti.
Det medfølger helt nye deler som for eks : ny chassis , front bumper med foam , metal gear , pinion etc. Original deler.
Lånt fra nett : 1:10 onroad-plattform fra HPI, leveres her med Ford GT-karosseri i de kjente Gulf-fargene og med en topphastihget på opptil 113km/t*! Bilen kommer nå med akseldrift i stedet for belter. Drivverket er helt innekapslet slik at de ikke lenger er utsatt for stein og sand. Bilen leveres ferdigbygget med sender, mottaker, bøsteløst motoroppsett med vanntett ESC, servo og 4AA-batteri til sender. Drivbatteri med Deans-kontakt og kompatibel lader må kjøpes separat.
Står på helt nye drifte hjul
Ny pris : 4395kr, så her kan du spare mye :
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.2.2025 kl. 13:28 ・ FINN-kode: 395685557