Bildegalleri
Pfaff creative 1,5 med masse ekstra utstyr.byttes eller selges
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Byttes eller selges
Kjøpt for under 3 år siden og begynte med håndsøm etter jeg kjøpte den .og fant fort ut at ikke det var noe vits for meg og kjøpe en maskin som kan brodere når jeg broderer for hånd . Så har alt du trenger til broderi . Alt fra tråder ( topp kvalitet fra usa ) og stabilisator rull osv osv . Så har kun brukt den en håndfull ganger . Jeg betalte 22 tusen for maskinen og har vel utstyr til den for mange mange tusen ved siden . Har kjøpt flere ekstra føtter osv .. Den har fortsatt garanti i flere år har esken osv og . .Vil gjerne bytte i en industriell maskin , ikke sånn gigastor . Rettsøm med eller uten bord og plate fot . Men ønsker en juki , Siluer , ROSEW , kan være en av annet merke også .
Men syr alt fra silke til ull ,så cosplay/til store ballkjoler .
Jeg har et sybord også som kan være med symaskinen . Spørs om den nye har bord eller ikke . Har en horn furniture sybord . Sjelden og se i Norge . Se bilder .
Har også over 70 /80 m systoff og over 300 m bånd . Av glidelås (nesten 200 m ) gardin bånd litt under 100 m . Og masse andre bånd rundt 100 m eller mere . Som kan følge med for rett maskin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.3.2025 kl. 12:07 ・ FINN-kode: 397029026