Bildegalleri
El sykkel Control Eon
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Andre merker
Sykkeltype: Elektrisk
Kjønn: Unisex
Sykkel brukt frem og tilbake til skole, kjøpt i starten av november 2024, lite brukt, selges grunnet overgang til lett MC, kan selges med chip.
Sykkelen er størrelse L.
Best i test: (Tek.no) Sykkelen ble testet av Tek.no i fjor og fikk toppkarakter (10 av 10) og beskrivelsen "fantastisk". Nylig fikk sykkelen også tittelen "best i test" hos Dagbladet og for andre gang av testpanelet i Tek.no/VG.
Les testen her: Tek.no/elsykkeltest
Sykkelen er oppgradert med nyheten Shimano Cues. Dette er Shimano sitt nye drivverk, spesielt egnet for elsykler, med 3 ganger så lang holdbarhet som tradisjonelle drivverk. I tillegg er det gjort en oppgradering av motorsystemet for bedre respons.
Control Eon er en allsidig og brukervennlig el-terrengsykkel. Sykkelen egner seg like godt i terrenget som på grus- og asfalterte veier. Leveres komplett med stabile og komfortable 29" dekk, justerbar og låsbar dempergaffel, støtte og pedaler. Ønsker du å nyte naturen eller sykle til jobben får du en optimal balansert sykkel med den midtmonterte motoren og stort integrert batteri med lang rekkevidde.
HØYDEPUNKTER:
Livstidsgaranti og kræsjerstatning (må registreres, se brukermanual)
Nytt revolusjonerende linkglide girsystem fra Shimano. 300% sterkere.
100Nm Control-Ananda motor optimalisert for norske brukere og forhold.
Oppgraderte Shimano MT201 hydrauliske bremse
180 mm bremseskiver - ekstra kraftige bremser
29" hjul med brede og stabile dekk
Suntour 100mm justerbar dempegaffel
Svært komfortabel sittestilling
Meget høy kvalitet og lav slitasje
USB lading av mobil
630wh batteri, samsung celler
Forventet rekkevidde 90km
Maks rekkevidde 140km
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.3.2025 kl. 17:05 ・ FINN-kode: 398014366