Bildegalleri
2 herlige marsvinsøstre med masse utstyr selges
Beskrivelse av varen
Det er med tungt hjerte vi nå må prøve å finne et nytt hjem til våre to herlige marsvin-søstre, hovedsaklig grunnet helsemessige utfordringer hos både menneskelig og firbeint familiemedlem som krever for mye av tiden vår. Vi merker at det går ut over tiden som er til overs for marsvinene, og de fortjener mye mer oppmerksomhet og aktivitet enn det vi strekker til med.
Nila og Brownie blir 2 år i august og er nå ca 1 1/2 år gamle. De har ganske forskjellig personligheter, som begge er til å smelte av! Nila (hvit/brun/svart) er veldig utadvendt, nysgjerrig, kontaktsøkende og raus med nuss. Brownie tar det litt tid å komme inn på, men hun er snillheten selv. Når hun først har blitt trygg på deg, er hun skikkelig kosete og gnir seg gjerne inn i halsen eller en armkrok. Når hun også begynner å gi deg nuss, er det en tillitserklæring. De begge elsker grønnsaker (særlig paprika og salat) og hyler for harde livet når de hører rasling fra poser e.l. Ellers spiser de mye av hovedmaten som er høy, samt pellets.
Vi har snekret et stort bur med mye boltringsplass, som vi håper ny eier vil ha plass til. Den er 170x80 cm. Det følger ellers med mye utstyr; mindre bur à 60x120 cm, 2 reisebur, kloklipper, liten spade, seler, div. tepper, «kosepose», stor pose høy, spon, stor pose pellets og alt som er i buret av trehus, hengekøye, matskål, vannflaske etc.
Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat😊
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.3.2025 kl. 10:41 ・ FINN-kode: 398274831