Bildegalleri
Ilhabela 100ml Nisje Parfyme, Le Couvent
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Ilhabela 100ml EdP av Le Couvent Maison de Parfum. Unisex duft. Nesen bak denne er den kjente franske parfymøren Jean-Claude Ellena. Brukt et par ganger, men er omtrent helt full (se bilder). Nypris i butikk er 1665 kr.
Toppnoter: mandel, mandora, kanel
Hjertenoter: vanilje, heliotrop
Grunnoter: ambroxan, sukker
Synes selv det er en veldig unik duft, ulikt noe annet jeg har prøvd. Den varer lenge både på hud og klær, og er drøy i bruk. Har hørt folk sammenlikne den med Baccarat Rouge 540, men kan ikke si noe på det da jeg ikke har luktet den. Synes Ilhabela er søt-syntetisk, noe "metallisk" også. Synes den gir litt cyberpunk-vibber, men kanskje det bare er meg.
Selges med Fiks Ferdig eller sendes med vanlig post. Gratis frakt.
Søkeord
#parfyme #perfume #parfum #edp #eaudeparfum #fragrance #scent #lecouvent #ilhabela #100ml #jeanclaude #jeanclaudeellena #vanilla #vanilje #almond #mandel #ambroxan #sugar #kanel #cinnamon #unisex #lukt #nisje #niche #nisjeparfyme #france #vanillenoire #blackvanilla #vanille #noire #cyberpunk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.3.2025 kl. 18:11 ・ FINN-kode: 398356122