Penthouse Marbella. 300 kvm privat terrasse. Gåavstand til strand mm. EKSKLUSIV

Pris per natt
fra 1 kr
Prisen er oppgitt uten rabatter og ekstra kostnader
hus med målestokk
Størrelse
200 m²
dør åpenet på gløtt
Soverom
4
seng
Sengeplasser
10
dusjhode som spyler vann
Bad
3
hus
Boligtype
Leilighet

Om boligen

Med sine fire (+1) soverom og tre bad, nærhet til strand, resturanter og andre aktiviteter, terrassen over to etasjer, 10 solsenger, hengekøye og en fantastisk utsikt mot Gibraltar og Afrika, er leiligheten å regne som én av de mest spektakulære i Marbella-området. Leiligheten ligger rett ved to golfbaner, restauranter og shoppingsteder. Vi tilbyr en unik utsikt fra den 300 m2 private solterrassen med utsikt over Middelhavets kyst, fra Marbella til Gibraltar. Den store og lyse stuen med en sentral peis, SMART-TV leder til en elegant spisetue. Kjøkkenet er moderne, og fullt utstyrt med service til 18 personer. Leiligheten har tre doble soverom, ett soverom med to enkle senger (kan settes sammen) og ett mindre soverom med dobbel sovesofa og privat balkong. Hovedsoverommet har Smart-TV og en utsikt du alltid vil drømme å komme tilbake til. Alle baderom er i lys marmor, romslige og moderne.

Andre fasiliteter: Full aircondition og oppvarming, doble vinduer, 24 timers security, egen parkeringsplass i kjelleren, varme i gulvene på badene og egen heis. Nytt fibernett er installert.
Leilighetene er inngjerdet med mange svømmebasseng og egne barnebasseng. Hagene er meget velstelte, frodige og særdeles fargerike.

Denne drømmeleiligheten har en egen privat heis fra underetasjen direkte inn til leiligheten. Beliggenheten, møblene og størrelsen er unik og du kan få leie den hvis Marbella er din prefererte feriedestinasjon. Eiendommen er bare et steinkast unna Nikki Beach Marbella, The Beach House, Don Carlos Hotel og en rekke andre spennende steder det er verdt å besøke.

Priser per uke i EURO:

januar 1200
februar 1400
mars 1700
april 1700 (påsken 2200)
mai 1800
juni 2100 (siste halvdel + 600 EURO per uke)
juli 3100
august 2100 (første halvdel + 600 Euro per uke)
september 2100
oktober 2000
november 1600 (første halvdel + 300 Euro per uke)
desember 1500 (julen 2200)

I tillegg kommer obligatorisk sluttvask på 200 EURO, samt 20 EURO per person for vask av sengetøy og håndklær.
Bytte av leilighet skjer i utgangspunktet på lørdager, men dette kan diskuteres.

Beskrivelse av rom

Fire av soverommene er store med AC. I tillegg er det et rom med en sovesofa til to personer. På dette 5. soverommet er det ikke AC, men egen terrasse. I tillegg finnes det to barnesenger og to barnestoler i leiligheten.
Utendørs er det svært mange sittegrupper nær sagt i alle himmelretninger, slik at man kan plassere seg der det til enhver tid er mest behagelig, været tatt i betraktning.

Fasiliteter

  • Aircondition
  • Internettilgang
  • Balkong/terrasse
  • Garasje/parkeringsplass
  • Oppvaskmaskin
  • Kaffetrakter
  • Vaskemaskin
  • Peis/ildsted
  • TV
  • Svømmebasseng
  • Hagemøbler
  • Barnestol
  • Barneseng
  • Innlagt vann
  • Innlagt strøm
  • Sjøutsikt
  • Grill

Husregler og tilgjengelighet

  • Rullestolvennlig
  • Røyking ikke tillatt
  • Kjæledyr ikke tillatt

I nærheten

  • Vann
  • Strand
  • Turterreng
  • Fiskemulighet
  • Lekeplass
  • Badeland
  • Golf
  • Tennis
  • Squash
  • Matbutikk
  • Restaurant
  • Tettsted
  • Flyplass
  • Bakeri

Beliggenhet

Marbella, Málaga, Andalucía, Spania
Rapporter annonse
FINN-kode82222784
Sist endret27. august 2024, 12:33

Vurderinger fra gjester

Profilinformasjon om selgeren

profilbilde for Rune Viermyr
Har vært på FINN siden 2015
    Velg tid i kalenderen

    februar 2025

    man

    tir

    ons

    tor

    fre

    lør

    søn

    Logg inn for å sende melding

    Trenger du en kontrakt?

    • Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
    • Signer kontrakten elektronisk
    • Gratis tjeneste
    Opprett digital leiekontrakt