Bildegalleri
Ducati Hypermotard 1100evo
2011
53 000 km
1 079 cc
91 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på AW8151Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Pen og velholdt sykkel som vekker oppsikt. Fantastisk lett å kjøre med en god oppreist sittestilling. masse kraft og høyt dreiemoment gjør sykkelen til en leken og gøyal sak. Sykkel fremstår som pen og godt vedlikeholdt. Termignoni er montert, og låter fantastisk. Står med DB killere montert. Dette er en EVO modell, som har en annen motor enn de vanlige 1100 modellene. Smidde felger, og oppgraderte dempere er standard på denne modellen. Vekt er og litt lavere. Original eksos følger med, samt noe andre deler. Service ble utført høsten 2024, dvs reimer, olje og filter er byttet. I tillegg ble starter byttet.
Speedometer tok kvelden og lot seg ikke repareres. Dette er byttet i et helt nytt hos Desmolab høst 2024. Km stand i dash stemmer derfor ikke overens med reel km stand, da det ikke er mulig å programmere .
Dette er en perfekt sykkel for pendling til jobb, eller langtur. Sier heller ikke nei takk til en dans på svingete vei. Klar for ny eier 🇮🇹
Speedometer tok kvelden og lot seg ikke repareres. Dette er byttet i et helt nytt hos Desmolab høst 2024. Km stand i dash stemmer derfor ikke overens med reel km stand, da det ikke er mulig å programmere .
Dette er en perfekt sykkel for pendling til jobb, eller langtur. Sier heller ikke nei takk til en dans på svingete vei. Klar for ny eier 🇮🇹
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 523 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 75 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Ducati
- Modell
- Hypermotard 1100evo
- Modellår
- 2011
- Type
- Andre
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 91 hk
- Slagvolum
- 1 079 cc
- Kilometerstand
- 53 000 km
- Vekt
- 193 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- AW8151
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
195 631 kr
Søgne


145 613 kr
Stokke
Ducati Monster 1100 RS


119 973 kr
Stavanger
Husqvarna Vitpilen


65 613 kr
Geithus
Ducati Monster 696


70 575 kr
Oslo
Ducati S4R
33 631 kr
Stavanger
Ducati Monster 600 A2 reg


110 523 kr
Overhalla
Ducati Monster 797+


625 631 kr
Holmestrand
Ducati 1199 Superleggera
39 000 kr
Lillehammer
Ducati 620iE


73 523 kr
Stavanger