Bildegalleri

Geitmyrsveien 31 B ligger grensende mot parken på St.hanshaugen

Rett ved St.hanshaugparken - Lekker 4(5)-roms hjørneleilighet med to balkonger, to peiser og to bad. Nydelig utsikt!

Kart med kartnålGeitmyrsveien 31 B, 0171 Oslo
Månedsleie
47 500 kr
Depositum
120 000 kr
Inkluderer
Trappevask, gårdsforsikring, gårdstrøm, kommunale avgifter

Nøkkelinfo

Primærrom
140 m²
Bruksareal
140 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
3
Etasje
3.
Leieperiode
19.03.2025 - 01.04.2028

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Lademulighet
Moderne
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Beskrivelse

  • Stor og innholdsrik 4(5)-roms leilighet på toppen av parken på St.hanshaugen
  • Arealeffektiv planløsning med flere soner og bruksmuligheter (f.eks. 3 soverom)
  • Beliggende på høydedrag med praktfull utsikt over byen og fjord
  • To solrike balkonger (en mot øst og en mot vest)
  • Hovedsoverom med stort garderoberom på ca. 12 kvm
  • Hjørneleilighet med store vinduer & lys fra tre sider
  • Romslige oppholdsrom, god plass til sofagrupper & spisebord
  • Idyllisk beliggende i et rolig område
  • Store rom, flere bruksmuligheter (2(3) stuer eller 3 soverom)
  • Nyoppusset de siste år med tidsriktige og eksklusive detaljer
  • Kjøkken i en åpen løsning, mye skap- og benkeplass. Stor kjøkkenøy (3,0 x 1,6 m)
  • Kjøkken er utstyrt med to stk. kombiovner (damp/ stekeovn og stekeovn/ mikro med damfunksjon), bred koketopp (80 cm), oppvaskmaskin, kjøleskap, fryser og stor vask
  • To store og lekre baderom. Hovedbad med WC, dobbeldusj, dobbelvask og badekar. Gjestebad med med WC, dusjnisje og opplegg for vaskemaskin og tørketrommel. Begge bad har varmekabler i gulv.
  • To peiser. En på kjøkken og en i stue
  • Oppvarming via radiatorere (vannbåren). Belastes i tillegg (kr 495,- pr. mnd)
  • To boder: En kjellerbod på ca. 10 kvm og en innvendig bod på ca. 2-3 kvm

  • Beliggenhet
    Geitmyrsveien 31B ligger i et sentralt og populært område grensende mot parken på St. Hanshaugen. Dette er en fantastisk beliggenhet for deg som ønsker å bo svært sentralt med nærhet til alt, men samtidig stille og rolig i en avskjermet, enveiskjørt og rolig gate. Leiligheten ligger noen hundre hundre meter fra en rekke butikker i Ullevålsveien, samt at Thereses gate med sine butikker, kafeer og vinmonopol er rett i nærheten. Det er ca. 10-15 minutters gåavstand til Majorstuen, Grünerløkka og til sentrum.

    Idylliske St. Hanshaugparken ble opparbeidet i 1850 og var den første parken Oslo kommune tok ansvaret for. Her er det treningspark, andedam, mange benker å slappe av på, fjordutsikt og mye mer. Parken har sommerservering og en scene for gratiskonserter på de velkjente og populære parkkveldene. Vil man gå en litt lengre tur, innbyr både Slottsparken og Stensparken til utendørs rekreasjon og hygge på varme sommerdager.

    Fra leiligheten er det kort gangavstand til en rekke fasiliteter som dagligvarebutikker, apotek, frisørsalonger, jernvare, parfymeri, bokhandel, kles- og skobutikk i nærområdet. Det er også gangavstand til populære Vulkan, med Mathallen, konsertscene, barer, kafeer og restauranter. Ellers eksklusive spesialbutikker som den kjente delikatesseforretningen Gutta på Haugen og Røtter, av mange regnet som Oslos økologiske mekka. Strøket har et godt utvalg av hyggelige kafeer, som Java, Godt Brød, Kaffebrenneriet, Baker Hansen. Her finnes også mange kjente restauranter som Pascal, Schrøder, Smalhans, Sushi & Thaimat, Kolonialen, St. Lars og Heim. I tillegg hyggelig servering på Roleur bar. Videre er det kort vei til SATS Bislett, Bislet bad, FitnessXpress og tufteparken i parken.

    Nærområdet byr i tillegg på fotballbane og lekeplasser. Godt kollektivt tilbud med bussrutene 21 og 37 i umiddelbar nærhet. Disse tar deg enkelt og raskt til Stortorget, Oslo S, Solli plass, Aker Brygge, Sagene, Nydalen, Carl Berner og Helsfyr. Stopp for Flybussen ligger ved Bislett Høyskolesenteret på Bislett ligger ca. 10 minutters gange fra leiligheten.

    I gangavstand ligger også Veterinærhøyskolen, Tannlegehøyskolen og Universitetets bygninger i sentrum. Ullevål Sykehus ligger ca. 15 minutters gange fra leiligheten. Universitetet på Blindern og BI i Nydalen er lett tilgjengelige med offentlig transport. Det er også gangavstand til Ila barneskole (ligger i parallellgaten) og for elever i ungdomstrinnet er det kort vei til Fagerborg ungdomsskole. Blant videregående skoler i nærområdet kan nevnes Kristelig Gymnasium, Edvard Munch Vgs. og Oslo Katedralskole. Det er også et godt utvalg av både private og kommunale barnehager.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnålGeitmyrsveien 31 B, 0171 Oslo

Annonseinformasjon

FINN-kode376826503
Sist endret20. mars 2025 08:56

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.