Vi har gleden av å presentere en meget flott Maserati Levante "facelift" i en veldig tøff og sporty spec. Bilen har en V6-twinturbo motor på hele 430 HK og et helt fantastisk lydbilde. Maserati kombinerer stil og kjøregenskaper med passion og opplevelse.
Maserati LevanteMaserati Levante ble først lansert i 2016 og ble automatisk en stor salgssuksess for Maserati i Norge. Levanten (S Q4) er utstyrt med en 3.0L V6 twin turbo med 430 HK. 0 -100 km/t gjøres unna på 5,2 sek, og det er på lyden man hører forskjell på denne og en ordinær SUV.
Finansieringsforslag (7,95% nom. rente):Kjøpesum: 1 090 000,-
Egenkapital: 290 000,-
Restverdi etter 3 år: 750 000,-
SUM per mnd: 6 790,-Servicehistorikk12.11.18 / 50 KM / Utlevert fra Autoxo Sport AS
05.10.20 / 18 425 KM / Autoxo Sport AS
01.04.22 / 27 716 KM / Haaland MEK AS
24.01.24 / 37 162 KM / Formula Automobile AS
---
Utstyr:Nero Ribelle Metallic Lakk
Fullskinn Interiør i Sort
21" Smidde Nero alu.felger
Røde Bremsecalipere
Takrails i Sort Pianolakk
Ventilerte Forseter
Alcantara Taktrek
Bowers & Wilkins Surround System
Avtagbart Hengerfeste
Panorama Soltak
Carbon Interiørdetaljer
20" Komplette vinterhjul
Sport Pack Dark (Sportspakke Eksteriør, 12-veis Elektrisk Justerbare Sportsseter med Memory, Girhendler bak ratt, Sportspedaler, Sort Høyglans Frontgrill, Skliplater i Sort Høyglans Foran og Bak)
Driver Assistance Pack Plus (Adaptive Cruise Control med Stop&Go, Kollisjonsvarsler, Blindsonevarsler, Filskiftevarsler, Surround View Parkeringskamera)
Premium Pack (Keyless Easy Entry, Elektrisk Justerbar Rattstamme, Bi-Xenon Hovedlys med Lyktespylere, Elektrisk Justerbare Pedaler, Sotede og Støyreduserende bakruter, Baklukesensor, HomeLink integrert garasjeportåpner)
Cold Weather Pack (Varme i Forseter, Varme i Bakseter, 4-soners klima, Oppvarmede Lyktespylerdyser)
Business Pack (8,4 Touchscreen Navigasjon og Bluetooth tlf.system med audio-streaming, Parkeringssensor foran og bak)
---
Formula Automobile NorgeFormula Automobile er Norges eneste offisielle forhandler og importør av Ferrari og Maserati. Det betyr at vi har et høytstående autorisasjonsstempel fra fabrikkene i Maranello (Ferrari) og Modena (Maserati). Med fullautorisert importør- og servicestatus følger nødvendig kompetanse og teknisk utstyr. Enten du skal konfigurere din nye drøm i våre showroom eller ha bilen på service, står våre imøtekommende ansatte klare til å bistå.
Innbytte:Vi tar gjerne din bil i innbytte.
For at vi skal gi deg så riktig/god innbyttepris som mulig, så ønsker vi relevant informasjon om din bil. Legg derfor gjerne ved registreringsnummer, km-stand, utstyrsliste og gjerne noen bilder.
SELGERE:- Peter Johansson
915 33 100
- Bård Abrahamsen
994 47 122
Vi tar forbehold om feil eller mangler i annonse. Utstyrsliste og informasjon kan være mangelfull. For komplett utstyrsliste kontakt selger.