

Cranchi Eco Trawler 53-Sertifikatfri, Skipsreg.,D6 IPS600,generator,hydr.badep.
2014
56 fot
Innenbords
14
Pris
Cranchi Eco Trawler 53 selges for kunde - Dette er en unik båt med høy kvalitet og finnish! Stor og velholdt sertifikatfri båt med blant annet hydraulisk badeplattform, generator og 3 lugarer og 2 bad. Båten er registrert i Skipsregisteret. Finansiering med pant i båt ordnes.
Siste oppgraderinger:
Motorservice, bunnsmøring, anoder, service på podder utført i 2024.
Cranchi er et Italiensk verft som produserer båter av ypperste kvalitet. Denne båten er intet unntak. De er Europas mest moderne båtprodusent, og produserer yachter opp til 25 meter.
Cranchi Eco Trawler 53 er en svært romslig båt. Den har et stort akterdekk med god plass i salongen, og kalesje når været krever det.
Den hydrauliske badeplattformen er meget stor, og her finner man også en hydraulisk passarelle.
Flybridge er svært romslig med stor salong, og bekvemmeligheter som grill , ismaskin, vask, og kjøleskuff. På flybridge er det også plass til å lagre lettbåt, eller sette opp en spise gruppe.
Cockpiten på denne båten er meget romslig, og ikke minst lys og trivelig. Store vindusflater og rette vinkler får rommet til å virke som en luksuriøs leilighet. Her finner du 2 salonger, en stor på styrbord side akter, og en litt mindre på babord side ved siden av førerplassen. Byssen er langsgående på styrbord side. Her er det masse plass til oppbevaring, og den er utstyrt med blant annet kjøleskap, frys, micro/grill, vask,og alt du trenger for en behagelig ferie. Lydanlegget i cockpit er levert av Bang og Olufsen. Fusion leverer lyd til resten av båten.
Under dekk er det 3 kabiner. En Master kabin akter, med tilhørende bad. En VIP kabin i baug med tilhørende bad. Og en midt kabin. Alle lugarene er store, har 2 sengeplasser, egen klimasoner, og masse plass til oppbevaring.
Det er ståhøyde på 2 m + i alle rom..
Motoriseringen er Volvo Penta IPS 600 med joystick. IPS systemet gjør manøvrering til en lek, og reduserer drivstofforbruket. Beskjedent forbruk på ca 1,5 til 2,0 l.pr. nautisk mil ved ca. 8 knop. Toppfart på ca 18-20 knop.
Kapasiteter:
Ved avtale om kjøp tilbyr vi gjennomgang av båtens tilstand av fagmann/verksted. Det vil si at båten blir visuelt gjennomgått. Man kontrollerer skrog under og over vannlinjen, propell, aksling, tekniske installasjoner, motor, overbygg, interiør og gjennomføringer. I tillegg blir båten prøvekjørt.
Thrust Marine er behjelpelig med finansiering og forsikring.
Båten ligger i Lyngdal og kan besiktiges der etter avtale.
Thrust Marine holder til i Bergen, men opererer i hele landet. Vårt mål er å gjøre kjøp og salg av båt trygt, enkelt og profesjonelt. Med seriøse samarbeidspartnere og bred erfaring sørger vi for en trygg handel for både kjøper og selger. Vi har gode digitale systemer og avtale med landsomfattende fotograf. Dette gjør at vi kan tilby gunstige pakker for deg som skal selge båt. Pakkene er tilpasset ditt behov, enten du vil gjøre store deler av jobben selv, begrense din innsats, eller ønsker at vi skal ta oss av alt. Vi kan også tilby frakt av båt dersom du har behov for det.
Vurderer du å selge båt? Se våre gunstige pakkepriser her: www.thrustmarine.no/batmegling
Kontakt: Tlf 90981431
Megleren har ikke ansvar for partenes riktige oppfyllelse av de forpliktelser de har etter denne kontrakt, herunder i forhold til opplysninger som er gitt om båten. Kjøper gjøres i denne forbindelse uttrykkelig oppmerksom på at megleren kun opptrer som mellommann og ikke er solidarisk ansvarlig med selger. Vi tar forbehold om trykkfeil og faktafeil i annonsen.
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.