![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/30/5/391/383/725_39c193cf-c3b9-4f93-b60b-54e3cbaccf05.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/30/5/391/383/725_39c193cf-c3b9-4f93-b60b-54e3cbaccf05.jpg)
1964
Ikke oppgitt
500 cc
Ikke oppgitt
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Triumph tiger 500 selges i grei stand. Mye nytt på den dem siste årene. ny 3fase elektronisk tenning og ladning, nytt strøm anlegg bygd om til vanlig + og - (ikke pluss til gods). Ny forgasser, bensin slanger og bensinkanner. Lakk har sprekt opp litt på tanken, bør lakeres
Motorblokk er byttet til en bedre type fra Norton for flere år tilbake, dette er merket i vognkort. Har original blokka liggende sammen med litt forskjellig andre deler som følger med. Starter og går fint
Jeg selger på grunn av for lite tid til både bruke og holde den i stand. har kjørt litte med den, jeg har kjøpt den etter min bestefar som har hatt den i mange år men i senere tid har den blitt kjørt generelt lite med. Derfor bør det medberegnes at den bør sjekkes over.
Selges i den stand den er og uten noen form for garanti.
Selges til fordel for nyere sykkel
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.