Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 471066 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "Gå til denne auksjonen" som vises nedenfor knappen for å sende melding.
-----------
Om dette objektet:
**** DENNE BILEN SELGES HELT UTEN MINSTEPRIS ****
Meget velutstyrt Ssangyong Rexton RX270 personbil med 2.7-liters dieselmotor, firehjulstrekk og automatgir.
HØYDEPUNKTER FRA UTSTYRSLISTEN:
- Tilhengerfeste
- Skinnseter
- Elektrisk justering av førersete med minne
- Cruisekontroll
- Multiratt
- Parkeringssensorer
- Pioneer radio med DAB+
- Automatisk klima
- Stigtrinn
- LED Bar
- 1 Nøkkel
- Vinterhjul på aluminiumsfelger
Se NAF-bruktbiltest / Viking test / Prøvekjørt skjema for tilstand – denne finner du i Finn annonse eller i vår annonse på www.auksjonen.no
Neste EU-kontroll : 16.03.2025
FINANSIERING OG FORSIKRING?
Ønsker du å motta tilbud om finansiering og forsikring av dette objektet? Send meg en mail på
(NB! Biler som ikke har gyldig EU-godkjenning eller som må vises før registrering kan ikke finansieres)
LOKASJON AV OBJEKTET:
Ålesundsvegen 1136 6240 ØRSKOG
VIKTIG INFO:
Dette er salg fra konkursbo og selges fra lokasjon med begrenset tilgang og mulighet for utlevering.
Les under annonsetekst for mer informasjon før budgivning!
Følgende feil må utbedres før den kan føres etter vei da den har blitt stoppet i utekontroll og fått følgende mangler:
- Eksospotte - bakre del må byttes - se bilder
- Div lyspærerer er defekte/må byttes
- Ledbar i grill er feilmontert - Må flyttes / dekker til skilt
Frist for utbering av feilene var 17.01.2025
Kontroll ref: 5028524
saks ref: 24/327589
Se vedlagt film for motorlyd på bilen
El vindusheis foran på passasjerside er defekt
Sentrallås virker ikke med fjernstyring
Sommerdekk medfølger ikke
Bremsekraftforsterker siger
Bakluke er defekt/åpner ikke
Bruksmerker som, hakk, riper, steinsprut skader og småbulker finnes
Siste dokumenterte service ble tatt på ca 129.000 km
Historikk etter dette er ukjent da nåværende eier har kjøpt bilen i et kunkursbo
Bilen blir ikke rengjort før salg.
Besiktigelse før bud anbefales!
INNBYTTE?
Vi tar ikke innbytte, men selger gjerne din nåværende bil til markedspris gjennom vår åpne auksjonsløsning. Ta kontakt her: https://www.auksjonen.no/selge-privat
Informasjon over kan være feil og er kjøpers ansvar å sjekke opp før budgivning.
Send sms til 2282 eller sjekk http://www.vegvesen.no/Kjoretoy/
Prøvekjøring etter avtale, ta kontakt med oss.
Viktig informasjon :
- Tinglyste pant og heftelser sendes til sletting ved salg – ref. vilkår. i punkt 6.3
- Kostnader for påskiltning, prøveskilter eller nye skilter dekkes av kjøper
- Feil om EU godkjenning kan forekomme så kontakt vegvesen for rett info
- Les tilstandsrapport/egenerklæring før budgivning
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under knappen "Send melding".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss/.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.