

RST Premier
2018
79 200 km
Automat
Bensin
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Chevrolet Suburban RST er selve kromtappen av eksempelet på stor SUV. Her er det komfort for alle og krefter nok til alt man måtte behøve fra en bil. Bilen er godt ivaretatt og det er blitt ettermontert mye for at bilen skal få både røffere uttrykk og minske slitasje. Av ettermontert utstyr kan nevnes, flust av ekstralys som er pent montert bak grill og under skilt ramme, ekstra bestilte gummi matter for mindre slitasje innvendig og enklere renhold. Vind avvisere og panser beskytter for mindre steinsprut. Og takbøyler for de som har diverse aktiviteter som krever litt ekstra plass på taket.
Bilen har fått ditec lakk behandling for 1 år siden, antitrust behandling med fluid film etter program fra leverandør og serviser når den har trengt det. Kommentar på siste services 15.01-25 var følgende: " bremseklosser foran er omlag halv slitt på innsiden. Ellers ser bilen meget bra ut under. Lett motorvask til våren?"
Ta kontakt på tlf: 970 38 392
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Mindre bruks merker.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.