Fin kjellerleilighet på Hundvåg leies ut for langtidsleie
Vi er et par som flytter inn i Morteveien denne våren og ønsker å leie ut vår kjellerleilighet med egen inngang på Hundvåg fra mars/april.
Leiligheten har en flott beliggenhet på Skeie med nærhet til fine turområder langs sjøen og badeplass mm.
Det er kort vei til buss til byen og man kan ta begge veiene med buss nr. 1 til/fra byen da nærmeste busstopp er brosmeveien og brislingveien som hver buss går til. Det er både KIWI og REMA 1000 i gåavstand. I tillegg kan man ta turen til Hundvågsenteret hvis man ønsker shoppe noe ekstra.
Leiligheten leies ut møblert. Leiligheten er ikke godkjent men har god takhøyde på ca. 230 og består av stue/kjøkkenkrok, bad med nytt dusjkabinett og en vaskemaskin, 2 rom av god størrelse som er brukt til soverom og en liten bod ved inngangen. Leiligheten er malt i lyse toner.
Litt om oss som vil bo over deg: Jeg og samboeren min jobber som avdelingsleder på barneskole og tømrer. Vi er rolige utleiere og ønsker en hyggelig rolig leietaker som ikke røyker/fester.
Det er mulighet for å male eller lignende etter avtale hvis man vil gjøre leiligheten litt til sin egen hvis man tenker langtidsleie.
Det er bare å ta kontakt hvis du har spørsmål eller ønsker en visning😊
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.