
Bildegalleri

Tomannsbolig i Borgenhaugen ledig fra 01.06.2025
Hafslundtunet 7, 1738 Borgenhaugen- Månedsleie
- 15 500,–
- Depositum
- 46 500,–
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 104 m²
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Soverom
- 3
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.06.2025 - 31.05.2028
- Byggeår
- 2017
Fasiliteter
Beskrivelse
Vi leier ut en lys og trivelig halvpart av en tomannsbolig, oppført i 2017. Boligen har en smart planløsning over to etasjer og passer perfekt for en liten familie, et par eller noen som ønsker litt ekstra plass.
Boligens innhold:
I første etasje finner du et moderne bad med dusj og vaskemaskin, en teknisk bod, gang, samt et åpent og sosialt kjøkken- og stueområde med gode lysforhold.
I andre etasje er det tre romslige soverom, en liten ekstra stue som gir muligheter for TV-krok, samt et bad med dusj.
Fasiliteter:
Mulighet for elbillading
Carport + parkeringsplass (totalt plass til to biler)
Sportsbod til utelagring
Veranda og platting, samt et lite område med gress inn mot fellesområdet – perfekt for fine dager utendørs. Meget gode solforhold.
Utenfor er det et fellesområde med en liten lekeplass.
Sarpsborg sentrum: 7 minutter (med bil)
Matbutikk (kiwi): 3 minutter (med bil)
Boligen leies ut umøblert.
Felleskostnader, tv og internett er inkludert i leien.
Navgaranti ønskes ikke.
Vennligst benytt interesseskjemaet i menyen til høyre. Klikk på knappen "Meld interesse her".
Visning
Husleie.no
Martine Fjeld Andersen
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser


Enebolig leies ut med garasje og egen hage.
