

Pen klassiker - Storebro 34 i mahogny - 25 knop - BUD INNKOMMET
1967
34 fot
Innenbords
9
Pris
Forsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Meget pen klassiker til salgs - Storebro 34 Royal Cruiser
Båten ligger på Vinterbro, utenfor Oslo. Visning etter avtale.
Standard
Svært populær klassiker. Denne er velholdt og har holdt løsningene enkle og rene. Nylig oppusset. Inspisert på land hvert år, med anodeskifte etc.
Be om å få eiers egenerklæring.
Planløsning
Åpen og fin båt med hardtop. Enkel adkomst rundt hele båten med brede dollbord. Akterplattform med badestige. Ankervinsj i baug.
Innbydende cockpit med fine sitteløsninger og styreposisjon.
Nedgang til akterkabin akter og forut er det trapp ned til salong, bad m/wc, bysse og forkabin med dobbeltseng.
Sjøegenskaper
Stødig og fin i sjø med sine drøye 6 tonn solid mahogny skrog som tar sjøen meget bra. Godt fartspotensiale med maksfart på 25 knop.
Motor og mekanisk
Nyere (80-tallet) Volvo TAMD40B 2 x 160 hk diesel. Siste motorservice og filterskifter i 2022.
VURDERER DU Å SELGE BÅTEN DIN?
Vi i Skippern Yachts står klare til å hjelpe deg med forberedelser og gjennomføring av salget av din båt. Vi vil markedsføre båten din både i Norge og internasjonalt, i tillegg til at båten din blir godt synlig i sosiale medier.
Vi samarbeider med andre aktører i bransjen for å finne rett kjøper og gjøre det trygt for både kjøper og selger å handle gjennom en etablert båtmegler og enkelt for eksempel om det blir nødvendig med frakt, fortolling etc ved salg til utlandet.
Trenger du lån til kjøp av båt kan du også kontakte oss, så hjelper vi deg.
Er du usikker på hva det betyr å benytte oss til å selge båten din? Ta kontakt med oss for en båtprat, så finner vi ut av det!
Motorer og mekanisk:
Navigasjon:
Ankring og sikkerhet:
Elektrisk:
Bysse:
Diverse:
Dieseltanker: 2 x 300 liter
Vanntanker: 2 x 150 liter
Septiktanker: 150liter
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.